Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Projekty a publikace

  bussinesspoint_rgb-149x81

  logo_obasnk 

  publikace_2014_titulka_4

 
       
 
nsk-logo
   
 
logo

 

Aktuality
Připravujeme seminář k insolvenčnímu zákonu | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Dluží vám někdo? Pak Vás jistě budou zajímat změny v novele insolvenčního zákona.
Ještě v tomto roce Krajská hospodářská komora OK ve spolupráci s Ministerstvem spravedlnosti ČR chystá zajímavý seminář pro podnikatele, který má vazbu na účinnost novely insolvenčního zákona od 1. 1. 2008. Starý zákon o úpadku, který byl platný 13 let měl řadu nedostatků, nový zákon se svou novelou na tyto změny reaguje a měl by posílit práva věřitelů.

Celý článek...
 
Rozšíření služeb CzechPoint v naší kanceláři | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

czech-point-logo_mal

Služby na počkání nebo na zaslání na dobírku!
Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje od pátku 12. 10. 2007 rozšiřuje služby ověřovatelské kanceláře CzechPoint o vydávání ověřených výpisů z Katastru nemovitostí a Živnostenského rejstříku.

Celý článek...
 
Hledáme nejlepší podnikatele v kraji | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

podnikatel_roku_ok_07_malDokázali jste uspět se svým nápadem? Máte svou vizi a odhodláni ji naplňovat? Zúročte své usilí a přihlaste se do soutěže Podnikatel roku 2007 Olomouckého kraje!
Již dva podnikatelé z Olomoucka stanuli na stupních vítězů v regionálním kole či celostátním kole soutěže Podnikatel roku. Liší se věkem, vzděláním, oborem i místem podnikání. Jedno ale mají společné – schopnost přeměnit myšlenky v realitu a úspěšně naplňovat svou vizi. Regionální kolo soutěže Podnikatel roku bude letos v Olomouckém kraji vyhlášeno již podruhé. Opět proto hledáme podnikatele, kteří svou inovativností, nadšením a úspěchem mohou být příkladem ostatním.

Celý článek...
 
Blíží se tradiční podzimní stavební veletrh STAVOTECH | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

stavotechDalší již 34. pokračování stavebního a technického veletrhu STAVOTECH Olomouc se uskuteční ve dnech 1. – 3. listopadu 2007 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora. Veletrh nese podtitul Moderní dům což znamená sledování dvou linií ve stavebnictví - kvalitní architektonické řešení a energetickou úspornost. Právě na tyto aspekty jsou zaměřeny další prezentační akce, které veletrh provází.

Celý článek...
 
Spolupráce přináší úspěch | Tisk |  E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

Tuto jednoduchou, současně však významnou zásadu si uvědomují zástupci veřejné správy, znalostní základny (vzdělávacích institucí) a hospodářských subjektů v Olomouckém kraji. Je také mottem připravované konference, která se uskuteční v rámci partnerství uvedených sektorů a institucí v Olomouckém kraji v pondělí 22. října.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1045 - 1053 z 1074