Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Aktuality
Odborníci na trhu práce diskutovali o sektorových radách | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2007

V Olomouci se dne 18. října 2007 setkali odborníci z oblasti trhu práce. Diskutovali o aktuální situaci zapojení Olomouckého kraje do tvorby Národní soustavy povolání a vzniku sektorových rad, které by měly napomoci efektivnímu rozvoji lidských zdrojů a většímu zapojení zaměstnavatelů do procesu vzdělávání.

Celý článek...
 
Podnikatelské setkání s týdeníkem Profit | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2007

profit_14.11.2007_002Týdeník profit pravidelně pořádá v jednotlivých krajích Podnikatelské setkání. Generálním partnerem tohoto setkání letos byla finanční skupina UniCredit Group. Na setkání podnikatelů dne 14. listopadu zástupci jednotlivých skupin UniCredit Group představili širokou nabídku finančních služeb a ve druhém bloku dostali prostor zástupci statutárních měst v Olomouckém kraji - město Olomouc a Prostějov a zástupce Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje.

Celý článek...
 
Soukromá vysoká škola připravuje studenty pro podnikání a management | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2007

Zájem o studium na soukromé vysoké škole ekonomického zaměření se od jejího založení v roce 2005 neustále zvyšuje. V letošním roce na slavnostní imatrikulaci studentů prvního ročníku, která se konala dne 24. října, složilo slib na 280 nových studentů. Studenty škola vychovává pro podnikatelskou sféru. Právě proto byl na imatrikulaci přítomen i zástupce Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje, Bc. Vlastimil Ježek, místopředseda představenstva.

Celý článek...
 
Zjednodušení administrativy pro živnostníky | Tisk |  E-mail
Úterý, 23 říjen 2007

paragrafb_130x-1JEDNOTNÝ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ BUDE ZAVEDEN
Vláda schválila návrh novely živnostenského zákona. Ta přináší řadu zásadních změn, které v konečném důsledku mají živnostníkům ušetřit čas dnes trávený papírováním a ušetřit jim výdaje za poplatky, které za úkony spojené s živnostenským podnikáním úřady vybírají.

Celý článek...
 
Připravujeme seminář k insolvenčnímu zákonu | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Dluží vám někdo? Pak Vás jistě budou zajímat změny v novele insolvenčního zákona.
Ještě v tomto roce Krajská hospodářská komora OK ve spolupráci s Ministerstvem spravedlnosti ČR chystá zajímavý seminář pro podnikatele, který má vazbu na účinnost novely insolvenčního zákona od 1. 1. 2008. Starý zákon o úpadku, který byl platný 13 let měl řadu nedostatků, nový zákon se svou novelou na tyto změny reaguje a měl by posílit práva věřitelů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1063 - 1071 z 1096