Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Aktuality
Rozšíření služeb CzechPoint v naší kanceláři | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

czech-point-logo_mal

Služby na počkání nebo na zaslání na dobírku!
Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje od pátku 12. 10. 2007 rozšiřuje služby ověřovatelské kanceláře CzechPoint o vydávání ověřených výpisů z Katastru nemovitostí a Živnostenského rejstříku.

Celý článek...
 
Hledáme nejlepší podnikatele v kraji | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

podnikatel_roku_ok_07_malDokázali jste uspět se svým nápadem? Máte svou vizi a odhodláni ji naplňovat? Zúročte své usilí a přihlaste se do soutěže Podnikatel roku 2007 Olomouckého kraje!
Již dva podnikatelé z Olomoucka stanuli na stupních vítězů v regionálním kole či celostátním kole soutěže Podnikatel roku. Liší se věkem, vzděláním, oborem i místem podnikání. Jedno ale mají společné – schopnost přeměnit myšlenky v realitu a úspěšně naplňovat svou vizi. Regionální kolo soutěže Podnikatel roku bude letos v Olomouckém kraji vyhlášeno již podruhé. Opět proto hledáme podnikatele, kteří svou inovativností, nadšením a úspěchem mohou být příkladem ostatním.

Celý článek...
 
Blíží se tradiční podzimní stavební veletrh STAVOTECH | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

stavotechDalší již 34. pokračování stavebního a technického veletrhu STAVOTECH Olomouc se uskuteční ve dnech 1. – 3. listopadu 2007 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora. Veletrh nese podtitul Moderní dům což znamená sledování dvou linií ve stavebnictví - kvalitní architektonické řešení a energetickou úspornost. Právě na tyto aspekty jsou zaměřeny další prezentační akce, které veletrh provází.

Celý článek...
 
Spolupráce přináší úspěch | Tisk |  E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

Tuto jednoduchou, současně však významnou zásadu si uvědomují zástupci veřejné správy, znalostní základny (vzdělávacích institucí) a hospodářských subjektů v Olomouckém kraji. Je také mottem připravované konference, která se uskuteční v rámci partnerství uvedených sektorů a institucí v Olomouckém kraji v pondělí 22. října.

Celý článek...
 
Česká republika zná nejlepší podnikatelské nemovitosti roku 2006 | Tisk |  E-mail
Středa, 10 říjen 2007

podn._nemovitost_roku_smallSedmý ročník soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2006 má své vítěze. Ocenění zóny s největším ekonomickým přínosem si odnesla Průmyslová zóna Nošovice, která dosáhla největšího efektu z pohledu vynaložené investice a vytvořených pracovních míst. Nejlepší projekt na regeneraci brownfieldu zrealizovaly město Třinec s Třineckými železárnami. Jejich Průmyslová zóna Třinec - Baliny je již kompletně obsazena novými investory. Největší přínos pro rozvoj aplikovaného výzkumu přinesl Česku společný projekt Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Zlínského kraje Technologické inovační centrum s.r.o., které nabízí komplexní podporu inovačního podnikání. Manažerkou podnikatelské nemovitosti roku se stala vedoucí odboru magistrátu města Pardubice Hana Svobodová, která se podílí na realizaci Městské průmyslové zóny Pardubice.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 Následující > Konec >>

Výsledky 1081 - 1089 z 1109