Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Aktuality
Vyjádření HK ČR k přijetí reformy veřejných financí | Tisk |  E-mail
Středa, 22 srpen 2007

„Za nejpřínosnější považuji snižování přímých daní, snižování progresivity daně z příjmu a nápravu některých opatření z minulosti, jako je zrušení institutu minimálního základu daně pro živnostníky a zrušení povinnosti vlastnit registrační pokladnu s fiskální pamětí, která měla platit od ledna příštího roku,“ okomentoval přijetí reformy prezident Hospodářské komory ČR Jaromír Drábek.

Celý článek...
 
Soutěž Podnikatelská nemovitost roku 2006 vyhlášena | Tisk |  E-mail
Úterý, 21 srpen 2007

podn._nemovitost_roku_smallCzechInvest spolu se Sdružením pro zahraniční investice AFI hledají nemovitosti pro podnikání, které nejvíce přispěly k rozvoji České republiky ve třech různých oblastech. Ocení Brownfield roku, Zónu s největších ekonomickým přínosem a Podnikatelskou nemovitost s největším přínosem pro rozvoj aplikovaného výzkumu. Kromě nich vyhlásí také nejlepšího Manažera podnikatelské nemovitosti. Jedná se již o 7. ročník této soutěže. V letošním roce však soutěž mění svůj název i logo. Tradiční soutěž Průmyslová zóna roku letos proběhne pod názvem Podnikatelská nemovitost roku 2006.

Celý článek...
 
Unie MSP ČR pozitivně hodnotí reformu veřejných financí | Tisk |  E-mail
Pátek, 17 srpen 2007

„Snižování daňové zátěže pochopitelně přivítají všichni, včetně malých a středních podnikatelů. Každé snížení daně z příjmu právnických osob více podporuje podnikatelskou aktivitu a zvyšuje atraktivitu České republiky pro investory“, říká předseda Unie malých a středních podniků ČR David Šeich. Za výbornou zprávu považujeme zvýšení hranice povinnosti vedení podvojného účetnictví pro podnikatelské subjekty na 25 milionů korun ročního obratu.

Celý článek...
 
Diskusní fórum o PPP projektech v Olomouckém kraji | Tisk |  E-mail
Pátek, 17 srpen 2007

Ministerstvo pro místní rozvoj za podpory Asociace PPP, PPP Centra a Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje připravuje na 25. října 2007 v Olomouci akci s názvem "Diskusní fórum o PPP projektech". Zkratka PPP (Public Private Partnerships) stručně vystihuje spolupráci soukromého a veřejného sektoru na různých projektech, zejména při zajištění veřejné infrastruktury a veřejných služeb. Podrobnější informace naleznete v pozvánce.

Celý článek...
 
Podnikatelský inkubátor zahájil svou činnost | Tisk |  E-mail
Čtvrtek, 09 srpen 2007

V červenci zahájil svou činnost Podnikatelský inkubátor Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci. Podnikatelský inkubátor stojí na okraji průmyslové zóny Šlechtitelů. Budova nabízí k pronájmu 19 kanceláří a 2 místnosti k malé výrobě. Nájemci mohou používat zasedací místnosti, kancelářské zázemí (kopírování, fax, scanner, laminování atd.) a služby konzultantů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 121 122 Následující > Konec >>

Výsledky 1081 - 1089 z 1096