Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Projekty a publikace

  bussinesspoint_rgb-149x81

  logo_obasnk 

  publikace_2014_titulka_4

 
       
 
nsk-logo
   
 
logo

 

Aktuality
Startuje 12. ročník podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku | Tisk |  E-mail
Úterý, 04 duben 2017

Soutěže o ceny Hospodářských novin Firma roku a Živnostník roku jsou příležitostí pro podnikatele z celé České republiky. Přihlásit se mohou malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů.

Registrovat se můžete do 30. 6. 2017 zcela zdarma online zde!

Proč se přihlásit?

• Zájem médií o soutěž a soutěžící podporuje obchodní značku, dobré jméno a postavení firem a živnostníků na trhu

• Soutěžící mají možnost užívat značku finalista krajského kola - Firma/Živnostník kraje, finalista celorepublikového kola - Firma/Živnostník roku na vlastních výrobcích a službách

• Krajská vyhlášení jsou skvělou příležitostí pro navazování obchodních kontaktů či získání nových informací

Využijte svoji šanci a zařaďte se do řady úspěšných, kterým působení v soutěži změnilo nejen podnikatelský život. Pravidla soutěží a všechny podrobné informace naleznete na webových stránkách www.firmaroku.cz a www.zivnostnikroku.cz 

Zdroj: communa.cz 

 
Dohoda mezi ČMZRB a MPO o správě úvěrového fondu v rámci programu EXPANZE | Tisk |  E-mail
Pondělí, 03 duben 2017

Dovolujeme si Vás informovat o tom, že minulý týden v pátek byla podepsána dohoda mezi ČMZRB a MPO o správě úvěrového fondu v rámci programu EXPANZE.

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) a Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) ukončily jednání týkající se financování programu Expanze a dnes podepsaly Dohodu o vytvoření a správě úvěrového fondu E 2017. Prostřednictvím programu EXPANZE bude na podporu malých a střeních podnikatelů v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) vyčleněno 8,8 miliard korun. Bezúročnými investičními úvěry bude podpořeno přibližně 900 podnikatelských projektů. 

Podrobnosti naleznete na stránkách ČMZRB:

Přílohu si můžete stáhnout zde:  

V případě dotazů se, prosím, obracejte na ředitele odboru strategie a marketingu Ing. Michala Pluta tel: +420 255 721 251, GSM: +420 775 415 056  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny http://www.cmzrb.cz/

 Zdroj: Českomoravská záruční a rozvojová banka

 

 
Seminář "Den Ománu" | Tisk |  E-mail
Pondělí, 03 duben 2017

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na seminář nazvaný "Den Ománu", který organizuje Hospodářská komora ČR společně se Svazem průmyslu a dopravy ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu. Bude se jednat o setkání s čelními představiteli Speciální ekonomické zóny Duqm v Ománu, kteří navštíví Českou republiku.

Akce se uskuteční úterý 11. dubna 2017 od 14 hodin  v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1. 

Českou republiku navštíví delegace Úřadu speciální ekonomické zóny Duqm http://www.duqm.gov.om/ (Special Economic Zone Authority Duqm - SEZAD) z Ománu. Delegaci vysílá ministr pro SEZAD Yahya bin Said bin Abdullah Al Jabri. Ománská strana nominovala k návštěvě tříčlennou delegaci SEZAD:

•         Ismail Ahmed Al Balushi (Deputy CEO)

•         Saleh Al Hasni (One Stop Shop Manager)

•         Yousuf Al Reesi (Promotion Specialist).

Cílem návštěvy v ČR je získat od ománské strany informace o podmínkách investic zahraničních subjektů v SEZAD, jakož i předat ománské straně informace o možnostech investic českých firem v SEZAD. Návštěva delegace SEZAD v ČR je po dlouhé době první návštěvou z ománské strany v obchodně ekonomickém zaměření. HK ČR navazuje na úspěšné návštěvy do Ománu z poslední doby: 

•         mise HK ČR v listopadu 2015 (doprovod místopředsedy PSP ČR Petra Gazdíka a náměstka ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřického)

•         mise HK ČR v únoru 2017 (doprovod náměstka ministra zahraničí Martina Tlapy)

V příloze Vám zasílám předběžný program akce. Počítáme mj. také se zorganizováním B2B jednání mezi českými účastníky a ománskými zástupci ekonomické zóny.

Kapacita je omezena! Prosíme zájemce, aby svoji účast potvrdili vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře v ANGLIČTINĚ nejpozději do 10.4.2017.

Přihlašovací formulář naleznete pod odkazem níže (doporučuji vyplňovat v jiném prohlížeči než Explorer):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9AytYsDTjWHbXjqbKZomgd9RSX73M_uv8syi7e2P6K_mheA/viewform

Zdroj: HK ČR

 
Pozvánka na setkání s thajským velvyslancem | Tisk |  E-mail
Středa, 29 březen 2017

Jménem Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje si Vás dovolujeme pozvat na setkání zástupců podnikatelů z Olomouckého kraje se zástupci ambasády Thajského království v čele s Jeho Excelencí, panem velvyslancem Narongem Sasitornem. Akce se koná ve čtvrtek 20. 4. od 14:00 v hotelu Flora Olomouc a je ZDARMA.

Více informací naleznete v této pozvánce.

 

Budeme se těšit na Vaši účast!

 
Novinky z ITI Olomoucké aglomerace | Tisk |  E-mail
Pátek, 24 březen 2017

22. 3. Nositel ITI vyhlašuje další výzvu pro zkvalitnění vzdělávací infrastruktury

Dnes ve 14 hodin bude vyhlášena výzva nositele ITI, která je zaměřena na zkvalitnění vzdělávací infrastruktury středních a vyšších odborných škol. Výzva je koncipována jako průběžná s alokací 100 mil. Kč a bude vyhlášena do 31.8.2017. Příjem žádostí bude taktéž zahájen dnes ve 14 hodin prostřednictvím webové aplikace: http://pz.olomoucka-aglomerace.eu/. Bližší informace k výzvě jsou uvedeny v záložce výzvy/výzvy nositele ITI.

21. 3. Z prostředků ITI Olomoucké aglomerace přibudou modernizované tramvaje

Nové tramvaje, nové autobusy, zlepšení středního školství. Dalšími projektovými záměry se zabývalo jednání Řídicího výboru ITI Olomoucké aglomerace. V rámci těchto projektů mohou získat cestující v Olomouci modernizované tramvaje a v Prostějově nízkopodlažní autobusy. Řídicí výbor současně schválil vypsání další výzvy, která se týká středních a vyšších odborných škol.

14. 3.  Prezentace k proběhlému semináři 14.3.2017 (výzkum a vývoj)

14.3. dopoledne proběhl v zasedací místnosti odboru evropských projektů v budově NAMIRO seminář pro žadatele k výzvám nositele Předaplikační výzkum a Dlouhodobá mezisektorová spolupráce za přítomnosti nositele ITI a zprostředkujícího subjektu ITI. Nositel ITI seznámil žadatele s postupy administrace v rámci ITI Olomoucké aglomerace, se specifikami výzev nositele a s webovou aplikací, která slouží pro sběr projektových záměrů. Zprostředkující subjekt ITI představil způsob hodnocení projektů a další specifika postupu pro podání projektové žádosti v ISKP14+ oproti výzvám na individuální projekty.  Prezentace je k dispozici po rozkliknutí aktuality.

10. 3.  Prezentace k proběhlému semináři 8.3.2017 (podnikání)

V Clarion Congress Hotelu Olomouc proběhl pod záštitou Krajské hospodářské komory seminář k dotačním příležitostem pro podnikatele působící v Olomouckém kraji. Podnikatelé byli mj.. seznámeni s novinkami v ITI Olomoucké aglomeraci, konkrétně se jednalo o Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Prezentace je k dispozici po rozkliknutí aktuality.

7. 3. Prezentace k proběhlému semináři 6..3.2017 (cyklodoprava, bezpečnost, mateřské školy)

V pondělí 6.3.2017 proběhl v sále zastupitelstva města Olomouce Seminář pro žadatele k vyhlášeným výzvám nositele ITI Olomoucké aglomerace a zprostředkujícího subjektu ITI Olomoucké aglomerace za účasti Centra pro regionální rozvoj pro vyhlášené výzvy, týkající se Výstavby a rekonstrukce cyklistické infrastruktury, Infrastruktury pro předškolní vzdělávání a Zvyšování bezpečnosti v dopravě.  Prezentace je k dispozici po rozkliknutí aktuality.

Zdroj: olomoucka-aglomerace.eu 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 1084