Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Etický kodex člena, logo člena HK ČR | Tisk |  E-mail

logo_clena_hk_cr_cz_barva_mal


Tímto logem se můžou prezentovat firmy, které jsou členem Hospodářské komory České republiky a zaváží se dodržovat Etický kodex člena Hospodářské komory České republiky. Označení firem na prezentačních a propagačních materiálech, webech, veřejných prostorech firmy a jiných vhodných místech by mělo zákazníkům a dalším klientům firmy napovědět, že firma užívající logo člena je důvěryhodným subjektem. Etický kodex pojednává o profesionalitě, odpovědnosti, čestnosti, sounáležitosti a solidaritě podnikatelů, kteří se k jeho dodržování přihlásí.

Pokud se setkáte s některým podnikatelem, který toto logo užívá neoprávněně či porušuje etické zásady v tomto kodexu uvedené, nahlaste nám to, prosím. Aktivně tak přispějete ke zvýšení prestiže označení firem tímto logem.

Logo člena Hospodářské komory České republiky zavádíme nově od podzimu 2007, proto podpisy a přihlašování členů k etickému kodexu budou probíhat postupně. Seznam firem, které se k dodržování etického kodexu zavázaly a mají tedy právo užívat logo člena bude zveřejněn na www.komora.cz, seznam těchto firem v našem kraji naleznete zde.

Etický kodex člena Hospodářské komory České republiky ke stažení zde

Pokud jste již členem hospodářské komory a máte zájem přihlásit se k dodržování etických zásad, obraťte se na ředitelku KHK OK nebo na ředitele okresních komor, jejímž jste členem.