Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Integrované teritoriální investice olomoucké aglomerace | Tisk |  E-mail

Integrované teritoriální investice jsou nástrojem, který podporuje využívání finančních zdrojů z více operačních programů a má potenciál zajistit lepší celkové výsledky při stejné výši veřejných financí díky koncentraci financování do určitého území a následné akceleraci dopadů. Prostřednictvím ITI mají regionální subjekty možnost zapojit se do přípravy a realizace s programu, který je určený k rozvoji území na základě místního přístupu.

Olomoucká aglomerace (OA) představuje území s nejintenzivnějšími interakcemi s jádry aglomerace, které tvoří města Olomouc, Prostějov, Přerov s počtem obyvatel 190,2 tis a dále 230 obcí s počtem obyvatel 247,3. Celkem Olomouckou aglomeraci tvoří území s 437,5 tis. obyvateli.

Veškeré informace zde.

 


Přinášíme vám novinky 
z ITI Olomoucké aglomerace

 

30. 9. Proběhlo další setkání Řídicího výboru ITI

Poslední zářijové dopoledne proběhlo na olomoucké radnici třetí zasedání Řídicího výboru pro realizaci strategie ITI OA.

 

3. 10. Byla schválena strategie ITI Olomoucké aglomerace

Dne 3. 10. 2016 byla schválena Strategie ITI Olomoucké aglomerace všemi dotčenými řídicími orgány operačních programů, čímž byl ukončen více jak dvouletý proces příprav.
 

1. 11. Památky, přestupní terminály či tramvajová trať. Olomoucká aglomerace vypisuje první výzvy

Zaplněná pracovna primátora Olomouce byla v pondělí svědkem jednání řídicího výboru ITI Olomoucké aglomerace. Zástupci statutárních měst Olomouc, Přerov a Prostějov i dalších menších měst a obcí jednali o prvních konkrétních výzvách, které do aglomerace přivedou stovky milionů korun.

 

2. 11. Aktuální harmonogram výzev

Řídicí výbor na svém čtvrtém jednání 31. 10. 2016 schválil aktualizovaný Harmonogram výzev na roky 2016 a 2017.

 

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK na www.olomoucka-aglomerace.eu

 

ITI OA · Magistrát města Olomouce · Palackého 14 · Olomouc 779 00 · www.olomoucka-aglomerace.eu · Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny