Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Olomouc FASHION DAY | Tisk |  E-mail

Přijďte a uvidíte, co umí oděvní firmy z regionu

Olomouc – Dovozový textil je nepřeválcoval. V Olomouckém kraji funguje, a to víc než dobře, řada oděvních firem, které zaměstnávají desítky i stovky lidí a produkují originální kolekce oděvů. Kvalitní, speciálně pro tu kterou firmu navržených oděvů s puncem originality, nabízejí celou škálu oděvů od těch společenských přes oděvy pro volný čas až po ty ryze sportovní.  Díky tomu řada ze středomoravských firem je svými produkty známá nejen za hranicemi regionu, ale i České republiky. Přesvědčit se o tom mohou všichni, kdo se přijdou podívat na velkou akci připravenou Krajskou hospodářskou komorou Olomouckého kraje na podporu firem, které jsou sice co do počtu zaměstnanců menší než někdejší oděvní kolos OP Prostějov, ale jejich práce rozhodně stojí za pozornost. 

Renesance textilního průmyslu v Olomouckém kraji, 3. ročník oděvní akce se bude konat dne 15. 12. 2016 v Regionálním centru v Olomouci.

   Na odborné konferenci bude jednáno o začlenění firem z oděvního, kožedělného a textilního průmyslu do Sektorové dohody pro oděvní, textilní a kožedělný průmysl. Konferenční část proběhne od 14:00 do 17:00 hod. Poté následuje módní přehlídka, která bude zahájena v 18:00 hod. do cca 20.30 hod. 

 

Připojujeme také odkaz na facebookové stránky akce, na kterých jsou postupně představování účastníci i partneři akce a doplňovány zajímavé informace: www.facebook.com/OlomoucFashionDay.