Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Zemědělská a potravinářská výstava "AGRO PITESTI" | Tisk |  E-mail

Ve dnech 12. - 15. května se před obchodním centrem Jupiter City v rumunském městě Pitesti uskuteční zemědělská a potravinářská výstava "AGRO PITESTI", v rámci které připravuje velvyslanectví České republiky v Bukurešti společně s Česko-rumunskou smíšenou obchodní a průmyslovou komorou prezentaci českých firem z oboru zemědělství a potravinářství. 

Letošní ročník výstavy se bude konat pod záštitou velvyslance České republiky v Rumunsku Vladimíra Válkyho. V Rumunsku probíhá v posledních letech hospodářský boom a země usiluje o zpětné získání čelního postavení v oblasti zemědělství a potravinářství. Oba obory zapadají do Mapy oborových příležitostí pro české podnikatele a účast na výstavě nabídne jedinečnou možnost přímého kontaktu s mnoha rumunskými partnery.

Na společném stánku Velvyslanectví ČR v Bukurešti a Česko-rumunské smíšené obchodní a průmyslové komory, která letos slaví 10. výročí svého vzniku, bude probíhat přímá propagace českých výrobců, ale též katalogová výstava.

Župa Arges s hlavním městem Pitesti, vzdáleným cca 100 km severovýchodně od Bukurešti, je známá automobilkou Dacia, svým potenciálem v oblasti zemědělství, potravinářství a lesnictví a také díky bohaté nabídce v oblasti cestovního ruchu. Můžete zde najít památky spojené s rumunským královským rodem, Drakulou nebo silnicí Transfagarasan, která je dle mnoha názorů jednou z nejmalebnějších silnic na světě a v Rumunsku je nazývána jako "Cesta světa".

Případné dotazy ohledně účasti a katalogové výstavy je možno zasílat na následující e-mailovou adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
< Předch.   Další >