Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Podnikatelská mise do Malajsie | Tisk |  E-mail

Za Hospodářskou komoru ČR si Vás dovolujeme pozvat na podnikatelskou misi HK ČR do Malajsie, která se uskuteční ve dnech 22. - 28. května 2017. Mise bude spojená s návštěvou největšího strojírenského veletrhu v Malajsii - Metaltech 2017 a bude organizovaná ve spolupráci se ZÚ Kuala Lumpur.

Pro české firmy bude zařízena reklama a upozornění o české delegaci na veletrhu ještě před samotnou výstavou. Dále české firmy dostanou příležitost se prezentovat na vlastním stánku pro českou podnikatelskou reprezentaci. Předjednána je také možnost prezentace českých firem na matchmakingovém semináři v rámci veletrhu za účelem navázání relevantních přímých obchodních kontaktů. Pro informaci uvádíme, že se očekává účast až 27 000 návštěvníků a 1 400 firem z celého regionu.

V jednání je rovněž separátní seminář ve spolupráci s partnerskou organizací (hospodářskou komorou). Možné je i zajištění případného setkání s Vašimi místními partnery. Předpokládá se i jednání se zástupci českého ZÚ, kde lze konzultovat obchodní příležitosti v teritoriu přímo s obchodním radou.

Malajsie patří k nejrozvinutějším zemím v regionu Jihovýchodní Asie s vizí zařadit se do roku 2020 mezi rozvinuté země světa. Vedle solidně diverzifikované ekonomiky nabízí tato země strategickou polohu s dobrým přístupem na trhy členských států organizace ASEAN. Na letošní rok je predikováno tempo růstu HDP na 4,6 %. V loňském roce to bylo 4,3 %.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.722,- EUR pro členy HK ČR, případně 1.812,- EUR pro nečleny. Cena zahrnuje 4 x ubytování se snídaní, letenku komerční linkou (Praha-Kuala Lumpur-Praha), podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 46.700 Kč pro členy a 49.100 Kč pro nečleny HK ČR (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD.

Uzávěrka přihlášek je již 20. března.2017.

Formulář přihlášky je možné stáhnout zde: 

http://www.khkok.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=4&func=startdown&id=805

Zdroj: Hospodářská komora České republiky 

 
< Předch.   Další >