Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Pozvánka na doprovodnou podnikatelskou misi do Číny | Tisk |  E-mail

Vážené dámy, vážení pánové, 

Krajská hospodářská komora si Vás jménem Hospodářské komory ČR dovoluje pozvat k účasti v doprovodné podnikatelské misi ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové do Číny ve dnech 9. – 14. dubna 2017.

Mise je zaměřena na méně navštěvované provincie  Che-nan a města Čeng-čou ve východní Číně a provincie Jün-nan a města Kchun-ming v jihozápadní Číně. Tyto provincie a města se vyznačují významnými historickými a přírodními památkami.

Zaměření mise je především na firmy z oborů cestovního ruchu, lázeňství, hotelnictví a přidružené obory, například sklářský průmysl, potravinářský atd. V obou městech se uskuteční podnikatelská fóra a B2B jednání. Plánuje se rovněž jednání s guvernéry zmíněných provincií. Podnikatelská delegace doprovodí ministryni na oficiální přijetí a zároveň se zúčastní i společenského programu, který bude připravován ve spolupráci se ZÚ Peking.

Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident HK ČR Michal Štefl. Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem, místní transfery pronajatými autobusy. Jednání budou tlumočena.

Vzhledem ke skutečnosti, že do Číny je vízová povinnost, cestovní pas musí mít platnost ještě 6 měsíců po návratu. Zároveň Je třeba dodat s vyplněnou žádostí o vízum fotografii, viz pokyn na vízové žádosti.

Vyplněné vízové formuláře s pasy a fotografiemi a podepsanou závaznou přihlášku na misi včetně firemního profilu a formuláře pro prezentaci zašlete emailem na  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 Uzávěrka přihlášek je již v úterý 14.března 2017.

 Formuláře můžete stahovat zde:

Závazná přihláška na podnikatelskou misi

Profil firmy

Formulář pro prezentaci

 Zdroj: Hospodářská komora ĆR

  

 
< Předch.   Další >