Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Seminář "Den Ománu" | Tisk |  E-mail

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na seminář nazvaný "Den Ománu", který organizuje Hospodářská komora ČR společně se Svazem průmyslu a dopravy ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu. Bude se jednat o setkání s čelními představiteli Speciální ekonomické zóny Duqm v Ománu, kteří navštíví Českou republiku.

Akce se uskuteční úterý 11. dubna 2017 od 14 hodin  v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1. 

Českou republiku navštíví delegace Úřadu speciální ekonomické zóny Duqm http://www.duqm.gov.om/ (Special Economic Zone Authority Duqm - SEZAD) z Ománu. Delegaci vysílá ministr pro SEZAD Yahya bin Said bin Abdullah Al Jabri. Ománská strana nominovala k návštěvě tříčlennou delegaci SEZAD:

•         Ismail Ahmed Al Balushi (Deputy CEO)

•         Saleh Al Hasni (One Stop Shop Manager)

•         Yousuf Al Reesi (Promotion Specialist).

Cílem návštěvy v ČR je získat od ománské strany informace o podmínkách investic zahraničních subjektů v SEZAD, jakož i předat ománské straně informace o možnostech investic českých firem v SEZAD. Návštěva delegace SEZAD v ČR je po dlouhé době první návštěvou z ománské strany v obchodně ekonomickém zaměření. HK ČR navazuje na úspěšné návštěvy do Ománu z poslední doby: 

•         mise HK ČR v listopadu 2015 (doprovod místopředsedy PSP ČR Petra Gazdíka a náměstka ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřického)

•         mise HK ČR v únoru 2017 (doprovod náměstka ministra zahraničí Martina Tlapy)

V příloze Vám zasílám předběžný program akce. Počítáme mj. také se zorganizováním B2B jednání mezi českými účastníky a ománskými zástupci ekonomické zóny.

Kapacita je omezena! Prosíme zájemce, aby svoji účast potvrdili vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře v ANGLIČTINĚ nejpozději do 10.4.2017.

Přihlašovací formulář naleznete pod odkazem níže (doporučuji vyplňovat v jiném prohlížeči než Explorer):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9AytYsDTjWHbXjqbKZomgd9RSX73M_uv8syi7e2P6K_mheA/viewform

Zdroj: HK ČR

 
< Předch.   Další >