Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Přinášíme vám novinky z ITI Olomoucké aglomerace | Tisk |  E-mail

 24. 5. Řídicí výbor ITI Olomoucké aglomerace podpořil už devětadvacet projektů za skoro miliardu

Bezmála tři desítky konkrétních projektů na Olomoucku už jsou spjaty s prostředky z ITI Olomoucké aglomerace. Na tyto projekty se z prostředků z operačních programů Evropské unie uvolní zhruba 932 milionů korun. „Na tyto projekty se z prostředků z operačních programů Evropské unie uvolní zhruba 932 milionů korun. Celkově může za toto plánovací období Olomoucká aglomerace uplatnit až 4,4 miliardy korun,“ zdůraznil primátor Olomouce a předseda Řídicího výboru ITI Olomoucké aglomerace Antonín Staněk význam tohoto zdroje financí pro rozvoj regionu.

19. 5. Využijte dotace pro základní školy

Stavební úpravy, vybavení odborných učeben, pořízení kompenzačních pomůcek, bezbariérovost a zajištění vnitřní konektivity školy, na tyto a další opatření lze získat dotaci z ITI.

12. 5. Dlouhodobá mezisektorová spolupráce - termín vyhlášení výzvy

Řídicí orgán operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání dnes uveřejnil aktualizované informace k vyhlášení výzvy Dlouhodobá mezisektorová spolupráce v ITI. Termín vyhlášení výzvy řídicího orgánu byl stanoven na 15.6.2017 s termínem ukončení 31.10.2017. Výzva nositele bude vyhlášena začátkem července a ukončena koncem července 2017. 

4. 5.  Posun vyhlášení výzev nositele ITI pro podnikatele

Oproti informacím uvedeným ve schváleném harmonogramu dojde k posunu vyhlášení výzev nositele ITI cca o dva až čtyři měsíce. K tomuto posunu dochází z důvodu, že Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, jako řídicí orgán OP PIK, stále nevyhlásilo výzvy pro ITI. 

4. 5.  Revitalizace kaple svaté Anny má zelenou, posvětil ji řídicí výbor ITI

Nízkopodlažní bezbariérové autobusy pro Prostějov, revitalizace kaple svaté Anny u olomoucké katedrály či cyklostezka, spojující Holici s Novým Světem. Řídicí výbor ITI Olomoucké aglomerace na svém dalším jednání schvaloval nové či nově doplněné projektové záměry.

28. 3. Jak podat žádost přes ITI?

Na webových stránkách ITI Olomoucké aglomerace v záložce pro žadatele/postup pro podání žádosti přes ITI byl zveřejněn návod, kde se žadatel lehce zorientuje ve výzvách a postupech pro podání žádosti přes ITI. 

Zdroj: olomoucka-aglomerace.eu

 
< Předch.   Další >