Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Konference UP Business Camp oslaví páté výročí, registrace spuštěna | Tisk |  E-mail

Konference UP Business Camp je, jak napovídá samotný název, organizovaná Univerzitou Palackého a tradičně ukazuje cestu k úspěšnému podnikání. Největší konference svého druhu v Olomouci proběhne 11. listopadu na právnické fakultě a přiblíží studentům, začínajícím podnikatelům a inovativním firmám startupovou scénu, marketing nebo příběhy úspěšných firem.

Konference nabídne bloky věnované problémům začínajících firem i zkušenostem tvůrců prosperujících projektů s celorepublikovým přesahem. Pro účastníky, kteří se svými produkty chtějí expandovat do zahraničí, bude připravena část s názvem Cesta za hranice. Zájemci se dovědí, jak správně nasměrovat své podnikání a získají informace o rozdílech mezi českým a zahraničním startupovým prostředím.

Součástí programu bude i představení vítězů letošní Podnikavé hlavy. „Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Ačkoli je toto přísloví velice pravdivé, není důvod ztrácet naději. Univerzita Palackého každoročně organizuje soutěž Podnikavá hlava, která má za cíl podpořit mladé podnikatele v rozjezdu své firmy. Na letošní konferenci dáme vybraným vítězům soutěže prostor představit publiku nápady, se kterými zaujaly soutěžní porotu,“ doplnil manažer konference Michal Kukučka.

Předprodej vstupenek a registrace na konferenci probíhají na webu konference.  

Zdroj: Žurnál UPOL

 
< Předch.   Další >