Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
KHKOK vás zve na seminář na téma Zaměstnávání cizinců mimo EU /Ukrajinců/ v praxi | Tisk |  E-mail

Řeší vaše společnost dlouhodobě nedostatek zaměstnanců v dělnických profesích? Lze na českém trhu práce získat zaměstnance, kteří tu nejsou či pracovat nechtějí? Jak je to s náborem zaměstnanců mimo EU? Odpovědi nejen na tyto otázky můžete získat dne 15. listopadu od 9:00 do 13:00 v budově Bea Centrum Olomouc na semináři pořádaném KHK OK.

Budou vám zde předány praktické zkušenosti, jak lze řešit nábor mimo EU se zaměřením na země východního bloku a návod, jak připravit a realizovat projekt, který zabezpečí dostatek kvalitních zaměstnanců.

Seminářem vás bude provázet Ing. Ladislav Kožíšek – HR manažer s třináctiletou praxí nadnárodního českého zaměstnavatele a osobními zkušenostmi s vedením projektů s tématem zaměstnávání Ukrajinců v logistice a výrobě.

Seminář se bude konkrétně dotýkat otázek rozhodovacího procesu, realizace projektu zaměstnávání cizinců mimo EU, legislativních podmínek, Režimu Ukrajina v praxi, přípravy projektu v praxi, komunikace se státní správou, rizik náboru v zahraničí či adaptace nových zaměstnanců ze zahraničí. Na závěr bude návštěvníkům zajímajícím se o administrativní náležitosti Režimu Ukrajina k dispozici pracovník KHK OK, Martin Pirkl.

Svou účast můžete hlásit prostřednictvím emailu ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny či Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ) či telefonicky (587332066).

Další informace naleznete také na oficiální pozvánce.

 
< Předch.   Další >