Hlavní stránkaKontakty KHK OKOHK JeseníkOHK ProstějovOHK Šumperk
CZ flag
Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Networking praktického managementu pro oblast terciárního vzdělávání (UpGrade) | Tisk |  E-mail

Název projektu:
Networking praktického managementu pro oblast terciárního vzdělávání

Registrační číslo projektu:
CZ.1.07/2.4.00/17.0060

Pracovní název projektu:
Upgrade

Stručný obsah projektu:
Projekt je plánován jako několikafázový program řadící škálu komplementárních aktivit zaměřených na zasíťování řešitelského pracoviště mezi tuzemské i zahraniční instituce sdílející know-how v oblasti praktického managementu vysokých škol. Vedle budování vazeb mezi univerzitami, veřejnou sférou a komerčním sektorem budou tyto kontakty využity k profesnímu tréninku zvyšujícímu kompetence jednotlivých segmentů řízení mateřské fakulty, dovzdělání proběhne i v oblasti jazykové přípravy, praxe pak většinou metodou shadow managementu.
Unikátní databáze spolupracujících institucí bude přetvořena rovněž do sociální sítě umožňující získávání aktuálních poznatků pomocí  crowdsourcingu a tematizovaných konferencí. Nezbytná potřeba intenzivní komunikace a předávání zkušeností ve sféře terciárního vzdělávání pramení mimo jiné z modernizace vysokoškolského systému a z nutnosti přípravy na přechod k placenému vysokému školství a rozvinutí vícezdrojového financování.

Ve dnech 15. a 16. listopadu 2012 se v rámci projektu Networking praktického managementu pro oblast terciárního vzdělávání (zkráceně Upgrade) uskuteční projektová konference. Více informací ke konferenci i projektu samotném naleznete zde.

upgrade_loga
 
< Předch.   Další >